Gabinet "W punkt" - Medycyna estetyczna - ciało 

+48 535 255 554

Medycyna estetyczna - ciało

 

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który pomaga w pozbyciu się mankamentów urody oraz jest wykorzystywany w procesie przeciwdziałania starzeniu się skóry. Coraz większa dostępność gabinetów medycyny estetycznej przekłada się na rosnącą popularność metod stosowanych przez specjalistów w tej dziedzinie.

W naszym gabinecie w Chełmie zajmujemy się odmładzaniem okolic oczu, twarzy, a także ciała. Dla pacjentów i pacjentek, którzy chcą poprawić wygląd wybranej części ciała, przygotowaliśmy ofertę zabiegów, które mogą być w tym pomocne. Na życzenie pacjentów wykonujemy liposukcję, czyli odsysanie tłuszczu, lifting czy usuwanie rozstępów radiofrekwencją mikroigłową. Wymienione zabiegi mają działanie redukujące ilość tkanki tłuszczowej oraz ujędrniające. Zajmujemy się także leczeniem nadpotliwości botoksem. Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową jest możliwe w okolicy dłoni, pach oraz stóp.

Liposukcja, lifting, usuwanie rozstępów, leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - bez względu na to, na jaki zabieg się Państwo zdecydujecie, zapewnimy Państwu opiekę lekarza specjalisty. Zanim jednak przystąpimy do wykonywania zabiegu, zapraszamy na konsultacje oraz omówienie problemu w naszym gabinecie w Chełmie.