Gabinet "W punkt" - Medycyna estetyczna oczu 

+48 535 255 554

Medycyna estetyczna oczu

 

Z zabiegów medycyny estetycznej korzystają m.in. pacjentki i pacjenci, którzy chcą odświeżyć spojrzenie. Gabinety takie jak nasz, oferują pacjentom wiele zabiegów, które mogą pomóc w poprawie wyglądu tej części twarzy. Korzystając z medycyny estetycznej oczu w naszym gabinecie w Chełmie możecie Państwo zredukować widoczność kurzych łapek i cieni czy poprawić wygląd opadających powiek.

Skóra wokół oczu jest delikatna – jej grubość wynosi zaledwie 0,5 milimetra – to właśnie dlatego ten obszar twarzy najszybciej się starzeje, uwidaczniając zmarszczki oraz charakterystyczne “kurze łapki”. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że to właśnie w tym obszarze skóra intensywnie pracuje w trakcie ruchów mimicznych.

Proces starzenia się wrażliwej skóry jest nieunikniony, ale można mu przeciwdziałać. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje pacjentom szereg zabiegów. Usuwanie cieni pod oczami oraz kurzych łapek, wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym, radiofrekwencja igłowa - to między innymi z tych usług naszego gabinetu w Chełmie mogą korzystać pacjenci zmagający się z wiotkością skóry oraz oznakami starzenia się tej okolicy twarzy.

Zachęcamy Państwa do kontaktu oraz umawiania wizyt w naszym gabinecie w Chełmie. W trakcie spotkania omówimy problem i dobierzemy najbardziej optymalną metodę zaradzenia mu. Wszystkie zabiegi na opadające powieki, usuwanie cieni i kurzych łapek, a także przy użyciu radiofrekwencji mikroigłowej wykonuje lekarz specjalista.