Gabinet "W punkt" - Medycyna estetyczna twarzy 

+48 535 255 554

Medycyna estetyczna twarzy

 

Coraz większa liczba osób sięga po zdobycze medycyny estetycznej – wizyta w gabinecie specjalisty może przyczynić się do redukcji zmarszczek oraz przeciwdziałać procesom starzeniowym skóry. Pacjentów, którzy chcą wypróbować działanie zabiegów na twarz, zapraszamy do naszego gabinetu w Chełmie.

W naszej placówce zajmujemy się pielęgnacją oraz odmładzaniem różnych części ciała. Jednymi z najczęściej wykonywanych przez nas działań, są zabiegi na twarz. To właśnie na niej najszybciej uwidaczniają się zmiany związane ze starzeniem się organizmu. Naszym pacjentkom i pacjentom oferujemy m.in. lifting twarzy, botoks, usuwanie zmarszczek palacza czy lipolizę iniekcyjną. W swojej pracy korzystamy także z nici liftingujących oraz radiofrekwencji mikroigłowej, która wspomaga procesy odnowy skóry.

Do naszego gabinetu zgłaszają się także pacjenci, którzy chcą się pozbyć rozszerzonych porów oraz zredukować widoczność zaskórników. Dysponujemy technologiami, przy użyciu których możliwe jest zamykanie porów. Pomagamy także w pozbyciu się kurzajek – usuwamy je poprzez metodę wypalania. Wypalanie może mieć korzystny wpływ na wygładzenie i wyrównanie skóry twarzy. Oferujemy także zabiegi upiększające, takie jak powiększanie ust oraz botoks. Zamykanie porów, wypalanie kurzajek, usuwanie zmarszczek palacza, zakładanie nici liftingujących, radiofrekwencja mikroigłowa, lipoliza iniekcyjna, powiększanie ust – wszystkie te oraz inne zabiegi w naszym gabinecie w Chełmie przeprowadza lekarz specjalista.

Zachęcamy Państwa do umawiania wizyt. Wspólnie ustalimy, jakie mają Państwa oczekiwania oraz która z polecanych przez nas metod będzie najwłaściwsza w Państwa przypadku.

 

Dzięki nowoczesnym metodom medycyny estetycznej możliwe jest skuteczne pozbycie się efektów mijającego czasu, jakimi są zmarszczki, których pojawienie się negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Odpowiednio dobrany zabieg: botoks, kwas hialuronowy, nici liGingujące lub laser umożliwiają skuteczne i efektowne modelowanie twarzy bez pomocy skalpela. Wszystkie te metody są mało inwazyjne i nie wymagają specjalistycznych zabiegów w pełnym znieczuleniu czy kosztownych operacji. Dzięki nim zmarszczki się spłycają, kontur twarzy poprawia, a jędrność i elastyczność powracają. Dlaczego najczęściej wybieramy botoks i czym on właściwie jest - tego dowiesz się czytając ten artykuł.

Medycyna estetyczna twarzy – dopasowanie zabiegu do potrzeb skóry

Dzięki rozwijającej się medycynie możemy pomóc sobie nie tylko w kwestiach, które dotyczą naszego zdrowia lub życia, ale także w sytuacjach, gdy efekt przemijającego czasu zaczyna być na tyle widoczny, że kremy, maseczki czy ampułki przestają przynosić jakiekolwiek efekty, a nasza samoocena zaczyna spadać. Warto wtedy sięgnąć po poradę specjalisty lub kosmetyczki, którzy specjalizują się w medycynie estetycznej twarzy i pomogą dobrać odpowiedni zabieg do potrzeb Twojej skóry.

Zmarszczki możemy podzielić na statyczne oraz dynamiczne. Zmarszczki na twarzy powstają z powodu zminiejszania się elastyczności skóry i nie jesteśmy w stanie zapanować, nad ich powstawaniem, ponieważ odpowiada za nie codzienna praca naszych mięśni twarzy. Zmarszczki dynamiczne, to takie, które pojawiają się w czasie mimiki, np. Gdy się śmiejemy w okół oczu po 30 roku życia najczęściej pojawiają nie kurze łapki. Zmarszczki statyczne to takie, które są na twarzy niezależnie od naszej mimiki, a mimiką je pogłębiamy. Z uwagi na to stosowanie botoksu jest formą profilaktyki powstawania zmarszczek i najlepiej stosować tą formę zanim pojawią się zmarszczki, czyli między 30 a 65 rokiemżycia. Do niwelowania zmarszczek statycznych zwykle oprócz zastosowania toksyny botulinowej konieczne jest ich wypełnienie za pomocą kwasy hialuronowego powodując efekt estetycznego wygładzenia i ujędrnienia.

Botoks nazywany jest także zabiegiem lunchowym, ponieważ jego czas trwania wynosi nie więcej niż 30 minut. Lekarz wprowadza cienką igłę pod warstwę skóry i uwalnia toksynę. Ze względu na znikomą inwazyjność tego rodzaju zabiegu, zaraz po nim można od razu wrócić do codziennych obowiązków bez obaw o nieestetyczny wygląd. Należy jednak pamiętać, że istnieje grupa przeciwwskazań do wykonywania botoksu m.in. ciąża, alergie, zaburzenia nerwowo-mięśniowe czy krzepnięcia krwi. Dlatego przed udaniem się na jakikolwiek zabieg zawsze warto udać się na wizytę do lekarza medycyny, by wykluczyć możliwe działania niepożądane.