Gabinet "W punkt" - Medycyna estetyczna - włosy 

+48 535 255 554

Medycyna estetyczna - włosy

 

Piękne, gęste, zdrowe i lśniące, są ozdobą każdej kobiety i mężczyzny. Nie każdy jednak może pochwalić się bujną fryzurą. Pacjenci zgłaszający się do naszego gabinetu w Chełmie często wskazują na problem nadmiernego i długotrwałego wypadania kosmyków. Medycyna estetyczna włosów dysponuje narzędziami, które mogą pomóc w poprawie ich kondycji oraz zagęszczeniu.

Najczęstszą przyczyną pojawienia się łysienia, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, są genetyczne uwarunkowania. Bywa jednak również tak, że do jej powstawania przyczyniają się czynniki zewnętrzne. Bez względu na to, co stoi za procesem łysienia u naszych pacjentów, staramy się im pomagać. W naszym gabinecie leczenie łysienia polega m.in. na rewitalizacji skóry głowy osoczem bogatopłytkowym oraz fibryną, która przyczynia się do wzrostu komórek. Terapia przeciw wypadaniu włosów może wpłynąć na zagęszczenie fryzury i odwrócić skutki przerzedzenia się pasm na głowie.

Leczenie i rewitalizacja skóry głowy oraz terapia łysienia osoczem bogatopłytkowym lub fibryną odbywają się w naszym gabinecie w Chełmie i są przeprowadzane przez lekarza specjalistę. Nasi pacjenci mogą także korzystać z innych polecanych przez nas zabiegów na oczy, twarz i ciało.